Tmavočervená polohovacia pohovka so zamatovým povrchom Milo Casa Nico

Pohovku od značky Milo Casa len tak niečo nedostane. Povrch je nadpriemerne odolný voči oderu, čo zaisťuje dlhšiu životnosť. Tvorí ho 100 % polyester... viac informácií »
Tmavočervená polohovacia pohovka so zamatovým povrchom Milo Casa Nico
Značka: Milo Casa
1 190 EUR
Overiť dostupnosť »
Pohovku od značky Milo Casa len tak niečo nedostane. Povrch je nadpriemerne odolný voči oderu, čo zaisťuje dlhšiu životnosť. Tvorí ho 100 % polyester...

Pohovku od značky Milo Casa len tak niečo nedostane. Povrch je nadpriemerne odolný voči oderu, čo zaisťuje dlhšiu životnosť. Tvorí ho 100 % polyester pokrytý hydrofóbnou vrstvou, ktorá bráni absorpcii tekutín. Moderný dizajn prinesie do vášho interiéru aj trochu glamour štýlu. Pýši sa certifikátom Oeko Tex, ktorý zaručuje, že pohovka neobsahuje látky, ktoré by nepriaznivo ovplyvňovali ľudské zdravie. Čistenie: Odporúčame čistiť pohovku jemnou kefou. Vyhnite sa prílišnému treniu či prudkým pohybom. Nepoužívajte vysávač. Poznámka: poťahy nie sú snímateľné.
Veľa obľúbený výrobok Tmavočervená polohovacia pohovka so zamatovým povrchom Milo Casa Nico je na získanie pohodlne tu na našich stránkach umiestnený v rubrike sedacie súpravy! Teraz nájdete výnimočné produkty v spomínanej rubrike za výpredajovú cenu!

Akčný tovar Tmavočervená polohovacia pohovka so zamatovým povrchom Milo s pečaťou kvality značky Milo Casa jednoducho nájdete v aktuálnej ponuke za super peniaze. V akcii za 1 190 EUR.