Tmavosivá rozkladacia rohová pohovka Miuform Charming Charlie, ľavý roh

Jemný a éterický dizajn pohovky Miuform Charming Charlie vnesie do vašej obývačky nádych boho štýlu a elegancie. Táto pohovka je elegantná a... viac informácií »
Tmavosivá rozkladacia rohová pohovka Miuform Charming Charlie
Jemný a éterický dizajn pohovky Miuform Charming Charlie vnesie do vašej obývačky nádych boho štýlu a elegancie. Táto pohovka je elegantná a...

Jemný a éterický dizajn pohovky Miuform Charming Charlie vnesie do vašej obývačky nádych boho štýlu a elegancie.

Táto pohovka je elegantná a zároveň vysoko funkčná. Jednou zo zaujímavých funkcií je bočné vrecko, vďaka ktorému budete mať všetko potrebné vždy poruke.

Táto štýlová pohovka je aj veľmi praktická, pretože sa dá rozložiť na pohodlné lôžko pre 2 osoby.

Značka Miuform vyrába praktické a dizajnové pohovky, ktorých cieľom je uspokojiť všetky potreby zákazníkov. Zároveň táto značka kladie dôraz na úctu k životnému prostrediu. Už vo fáze návrhu zohľadňujú aj ekologickosť prepravy a skladovania, napríklad optimalizáciou rozmerov výrobku. Mnohé prvky pohoviek sa tiež vyrábajú ručne, aby sa dosiahla uspokojivá kvalita. Veľa podarený produkt možno zakúpiť tiež tu u nás v obľúbenej sekcii sedacie súpravy! Preskúmajte ostatné produkty z tejto obľúbenej rubriky za výhodnú cenu. Treba hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke však viac produktov od značky Miuform. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. V očiach zákazníkov populárny výrobca Miuform má v stálej ponuke vynikajúce výrobky .

Tento veľmi obľúbený produkt Tmavosivá rozkladacia rohová pohovka Miuform Charming Charlie, od skvelej značky Miuform môžete si kúpiť momentálne na našich stránkach za extra cenu! Výhodne za 949 EUR.