Svetlosivá podnožka Devichy Rothe

Zjednoťte obývaciu izbu do posledného detailu. ♥ Nájdite si vhodnú pohovku, ktorá okamžite zapadne do vášho štýlu a bude perfektne pasovať do... viac informácií »
Svetlosivá podnožka Devichy Rothe
Značka: devichy
549 EUR
Overiť dostupnosť »
Zjednoťte obývaciu izbu do posledného detailu. ♥ Nájdite si vhodnú pohovku, ktorá okamžite zapadne do vášho štýlu a bude perfektne pasovať do...

Zjednoťte obývaciu izbu do posledného detailu. ♥ Nájdite si vhodnú pohovku, ktorá okamžite zapadne do vášho štýlu a bude perfektne pasovať do akéhokoľvek rozmeru miestnosti. Prichádza kolekcia Rothe masívne pohovky v svetlosivej farbe plné luxusu v každom detaile, ktorých ľahkosť je daná oceľovými konštruovanými nohami v zlatej farbe. Krásna a elegantná podnožka je nepostrádateľným členom ku každej pohovke. Na boľavé a unavené nôžky alebo ako praktický odkladací priestor.

Značka devichy je určená pre osoby s vysokým zmyslom pre estetiku, pozoruhodnú chuť a pre tých, ktorí chcú mať vo svojom okolí jedinečné prvotriedne predmety. Moderný čalúnený glamour nábytok zahŕňa prvky, ktoré sú kvalifikované v najvyššej triede.

Pri výrobe nábytku devichy sa angažujú najvýznamnejší remeselníci špecializujúci sa na čalúnenie. V ich práci používajú štruktúry z prírodného dreva, ktoré zaisťuje stabilitu a trvanlivosť. Borovicové a bukové drevo patrí k odolnému materiálu, takže sa nemusíte báť, že pri skoku na pohovku sa prepadnete až na zem.

Okrem toho sú materiály a tkaniny v sedadlách a operadlách extrémne odolné voči mechanickému poškodeniu. Tomu zodpovedá udaná hodnota Martindale, ktorá má 100 000 cyklov. Pre porovnanie – pre každodenné využitie v klasickej domácnosti stačia pohovky s hodnotou okolo 20-30 000 cyklov.
Tento unikátny tovar Svetlosivá podnožka Devichy Rothe máte možnosť dostať okrem iného na webe v známej kategórii taburety, pufy a podnožky. Teraz si môžete zaobstarať obľúbené produkty z tejto známej rubriky za priaznivú cenu. Treba hľadáte niečo iné, máme toho viac! Pozrite sa tiež na ďalšie preverené produkty od značky devichy. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento žiadaný tovar Svetlosivá podnožka Devichy Rothe od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou devichy zaobstaráte v aktuálnej ponuke výhodne! K dispozícii teraz v predaji za 549 EUR.