moderne-doplnky.sk

Čierna stolička Hübsch Futuro, ø 65 cm

Často hľadaný výrobok Čierna stolička Hübsch Futuro, ø 65 od našej známej značky Hübsch získajte momentálne skutočne lacno. Produkt momentálne predávame za 254 EUR.
EAN: 5712772066317
Čierna stolička Hübsch Futuro
Overiť dostupnosť »
Značka: Hübsch
254 EUR 299 EUR Zľava -15%

Popis produktu

Na veľmi elegantný nábytok s puncom luxusu je dánska značka Hübsch majstrom. Pozrite sa na túto stoličku. Je zrodená pre to stať sa dizajnovým solitérom interiéru. Skrášlite ňou scandi, industriálny, ale aj glamourový interiér.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený.

Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.