Sivý vonkajší koberec Universal Jaipur Berro, 80 x 150 cm

Pokiaľ máte radi zemité tóny a neutrálne farebné odtiene, bude táto kolekcia kobercov od značky Universal tým pravým pre vás. Tento krásny koberec... viac informácií »
Sivý vonkajší koberec Universal Jaipur Berro
Značka: Universal
41,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Pokiaľ máte radi zemité tóny a neutrálne farebné odtiene, bude táto kolekcia kobercov od značky Universal tým pravým pre vás. Tento krásny koberec...

Pokiaľ máte radi zemité tóny a neutrálne farebné odtiene, bude táto kolekcia kobercov od značky Universal tým pravým pre vás.

Tento krásny koberec je ideálny spoločník, ktorý zabráni prechladnutiu od studenej podlahy, ktorú zároveň odhluční. Jeho elegantné poňatie interiéru dodá šmrnc, ktorý ešte nezažil. To však nie je všetko.

Vďaka svojmu pevnému prevedeniu a materiálu sa hodí aj na vonkajšie využitie. Ozdobiť si ním môžete napríklad terasu či okolie bazéna.

Prečo mať doma koberec?
Ide u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2 °C. A tak vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu je ľahšie vysať z nich omrvinky i zvieraciu srsť.
Tento akčný tovar Sivý vonkajší koberec Universal Jaipur Berro, môžete nakúpiť práve tu na našich stránkach umiestnený v rubrike vonkajšie koberce. Teraz môžete kúpiť kvalitné produkty z tejto populárnej kategórie za skvelú cenu. U zákazníkov obľúbená značka Universal dlhodobo predáva vynikajúce výrobky. za parádnu cenu!

Tento lacný produkt Sivý vonkajší koberec Universal Jaipur Berro, od spoločnosti s výborným menom Universal máte možnosť nájsť tady v bezva akcii! V súčasnosti za skvelú cenu 41,90 EUR.