Červený koberec z viskózy Universal Belga Beigriss, 70 x 220 cm

Hebkosť, jemný lesk, odolnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu? Tieto všetky kvality viskóza kombinuje. Pozvite do svojho interiéru pohodlie a... viac informácií »
Červený koberec z viskózy Universal Belga Beigriss
Značka: Universal
41,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Hebkosť, jemný lesk, odolnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu? Tieto všetky kvality viskóza kombinuje. Pozvite do svojho interiéru pohodlie a...

Hebkosť, jemný lesk, odolnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu? Tieto všetky kvality viskóza kombinuje. Pozvite do svojho interiéru pohodlie a útulnú atmosféru od značky Universal. Tento kúsok s jemným vzorom sa vám nezunuje ani po rokoch.

Prečo mať doma koberec?
Máte doma zimu od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2°C. Takže vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu sa z nich ľahšie vysajú omrvinky aj zvieracia srsť.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V ich ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú tiež skvelé izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú. Tento akčný a v zľave tovar je k dispozícii bezprostredne na našich stránkach v populárnej kateogrii koberce. Pripravili sme pre vás podobné výrobky z tejto kateógrie z pohodlia domova. Náš sortiment je široký, preskúmajte u nás viac tovaru značky Universal. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Populárna značka v očiach zákazníkov Universal poskytuje pre svojich zákazníkov špičkový tovar..

Kvalitný a obľúbený produkt Červený koberec z viskózy Universal Belga od obľúbeného výrobcu Universal zoženiete teraz v ponuke za výhodnú cenu! Akčné ceny už od 41,90 EUR.