Sada 3 samodržiacich transparentných nástenných háčikov Wenko Oval

V jednoduchosti je krása. Aj keď sa jedná o fyzikálny jav. Nástenný háčik Wenko nepotrebuje k aplikácii žiadne lepidlo, vŕtanie ani zakázané... viac informácií »
Sada 3 samodržiacich transparentných nástenných háčikov Wenko Oval
Značka: Wenko
5,49 EUR
Overiť dostupnosť »
V jednoduchosti je krása. Aj keď sa jedná o fyzikálny jav. Nástenný háčik Wenko nepotrebuje k aplikácii žiadne lepidlo, vŕtanie ani zakázané...

V jednoduchosti je krása. Aj keď sa jedná o fyzikálny jav. Nástenný háčik Wenko nepotrebuje k aplikácii žiadne lepidlo, vŕtanie ani zakázané kúzla.

Špeciálna prísavka totiž všetko udrží sama. Stačí ju len poriadne zatlačiť k hladkému, suchému a čistému povrchu ako je napríklad práve obklad, a je hotovo. Do sekundy tak môžete zavesiť všetko potrebné.

O značke:
Zorganizovaná domácnosť = spokojná rodina

Neveríte? Značka Wenko vás hravo presvedčí.
Usporiadaná kúpeľňa znamená viac času pre tých, s ktorými vám je najlepšie.

Majster poriadku, Wenko, patrí medzi odborníkov na upratovanie . Je to profík na praktických pomocíkov do domácnosti, ktorí vám uľahčia bývanie. Veľa obľúbený produkt Sada 3 samodržiacich transparentných nástenných háčikov Wenko Oval zoženiete bezprostredne na webe v známej kategórii háčiky! Teraz môžete kúpiť ďalšie kusy z tejto populárnej sekcie za super peniaze!

Kvalitný a lacný produkt Sada 3 samodržiacich transparentných nástenných háčikov od obľúbeného výrobcu Wenko nájdete práve teraz v našej ponuke lacno! Momentálne k dispozícii za 5,49 EUR.