Sada 6 háčikov na dvere Wenko Hookie

Praktické háčiky Wenko môžete zavesiť na dvere a využiť tak každý priestor. Sú ideálne nielen do kúpeľne, kde na ne môžete zavesiť uteráky... viac informácií »
Sada 6 háčikov na dvere Wenko Hookie
Značka: Wenko
7,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Praktické háčiky Wenko môžete zavesiť na dvere a využiť tak každý priestor. Sú ideálne nielen do kúpeľne, kde na ne môžete zavesiť uteráky...

Praktické háčiky Wenko môžete zavesiť na dvere a využiť tak každý priestor. Sú ideálne nielen do kúpeľne, kde na ne môžete zavesiť uteráky alebo oblečenie, ale aj do predsiene alebo spálne.

Poznámka: šírka na zavesenie je 2 alebo 4 cm.

O značke:
S príslušenstvom od spoločnosti Wenko budete mať pocit, že väčšinu práce urobí za vás. Značka vie, že praktickí pomocníci sú základom jednoduchého čistenia.Žiadaný tovar môžete zaobstarať už dnes tu a teraz na našom webe umiestnený v sekcii háčiky. Pripravili sme pre vás nové produkty z tejto sekcie za najnižšiu cenu. Známa značka Wenko dlhodobo dodáva vysoko kvalitný tovar..

Veľa podarený produkt Sada 6 háčikov na dvere od renomovaného dodávateľa Wenko ľahko môžete získať práve teraz za skvelú cenu! Práve možno objednať len za 7,99 EUR.