moderne-doplnky.sk

Krémovo-béžový porcelánový hlboký tanier Like by Villeroy & Boch, 20 cm

Veľmi obľúbený kus Krémovo-béžový porcelánový hlboký tanier Like by Villeroy od spoločnosti s úžasnou reputáciou like | Villeroy & Boch jednoducho zoženiete aktuálne v našej ponuke vo výhodnej akcii! Práve teraz len za 12 EUR.
EAN: 4003686381780
Krémovo-béžový porcelánový hlboký tanier Like by Villeroy & Boch
Overiť dostupnosť »
12 EUR 19,99 EUR Zľava -39%

Popis produktu

Táto kolekcia prírodných tónov k vám domov prinesie atmosféru francúzskeho pobrežia. Či už zvolíte béžovú farbu piesočných dún, alebo tmavomodrú podobajúcu sa oceánu, z tohto riadu budete mať vždy veľmi príjemný a prirodzený pocit.

Asymetrické taniere nechajú lepšie vyniknúť vaše kuchárske umenie a všetky teplé aj studené pochúťky. Hoci je tvar netradičný, riad je stohovateľný a servírovať s ním bude radosť každučký deň.

Jemný porcelánový riad s pekne tuhým korienkom, je odolný proti popraskaniu. Vďaka kvalitnej glazúre ho môžete umývať v umývačke aj ohrievať v mikrovlnnej rúre.

O značke Like by Villeroy & Boch Group
Like je dcéra z rodiny porcelánového riadu s dlhoročnou tradíciou Villeroy & Boch Group. Prináša vám sériu dostupného riadu z prémiového porcelánu v nežných farebných odtieňoch, ktorá dodá štýl každej vašej hostine.