Krémovo-béžová porcelánová miska Like by Villeroy & Boch, 0,75 l

Táto kolekcia prírodných tónov k vám domov prinesie atmosféru francúzskeho pobrežia. Či už zvolíte béžovú farbu piesočných dún, alebo... viac informácií »
Krémovo-béžová porcelánová miska Like by Villeroy & Boch
14 EUR15,99 EUR Zľava -12%
Overiť dostupnosť »
Táto kolekcia prírodných tónov k vám domov prinesie atmosféru francúzskeho pobrežia. Či už zvolíte béžovú farbu piesočných dún, alebo...

Táto kolekcia prírodných tónov k vám domov prinesie atmosféru francúzskeho pobrežia. Či už zvolíte béžovú farbu piesočných dún, alebo tmavomodrú podobajúcu sa oceánu, z tohto riadu budete mať vždy veľmi príjemný a prirodzený pocit.

Asymetrické taniere nechajú lepšie vyniknúť vaše kuchárske umenie a všetky teplé aj studené pochúťky. Hoci je tvar netradičný, riad je stohovateľný a servírovať s ním bude radosť každučký deň.

Jemný porcelánový riad s pekne tuhým korienkom, je odolný proti popraskaniu. Vďaka kvalitnej glazúre ho môžete umývať v umývačke aj ohrievať v mikrovlnnej rúre.

O značke Like by Villeroy & Boch Group
Like je dcéra z rodiny porcelánového riadu s dlhoročnou tradíciou Villeroy & Boch Group. Prináša vám sériu dostupného riadu z prémiového porcelánu v nežných farebných odtieňoch, ktorá dodá štýl každej vašej hostine.
Často vyhľadávaný výrobok Krémovo-béžová porcelánová miska Like by Villeroy & Boch, 0,75 l máte možnosť zohnať bez ťažkostí na našich stránkach v známej kategórii misky! Teraz kúpite úplne nové výrobky v spomínanej rubrike za rozumné peniaze!

Tento akčný produkt Krémovo-béžová porcelánová miska Like by Villeroy & Boch, od nášho známeho výrobcu like | Villeroy & Boch máte možnosť nakúpiť momentálne za super peniaze. Lacno za 14 EUR.