Koberec 200×140 cm Lhena – Nattiot

Spojenie prírodných bavlnených vlákien známych svojou nezameniteľnou mäkkosťou a jemným povrchom s polyesterovým materiálom, ktorý zase dodáva... viac informácií »
Koberec 200x140 cm Lhena - Nattiot
Spojenie prírodných bavlnených vlákien známych svojou nezameniteľnou mäkkosťou a jemným povrchom s polyesterovým materiálom, ktorý zase dodáva...

Spojenie prírodných bavlnených vlákien známych svojou nezameniteľnou mäkkosťou a jemným povrchom s polyesterovým materiálom, ktorý zase dodáva prirodzenú odolnosť voči škvrnám a vyblednutiu. Presne taký je tento koberec v obľúbenom boho dizajne od Nattiot. Okrem týchto funkčných kvalít, starostlivá ručná výroba urobí z vášho domova skutočne jedinečný kúsok. Ako porazíte údržbu? V prvom rade odporúčame koberec pravidelne natriasať. Zároveň ho vysávajte bez použitia kefového nástavca a pri nízkom výkone. Ak naň nedopatrením vylejete nežiaduce tekutiny, prebytočnú tekutinu odsajte papierovou utierkou. Na čistenie škvŕn použite čistú handričku a mydlovú vodu alebo suchý čistiaci prášok. Potom koberec utrite a nechajte uschnúť.
Dizajnový produkt máte možnosť nakúpiť ešte u nás zaradený v kategórii koberce. Teraz môžete nájsť obľúbené produkty z tejto populárnej sekcie na pár kliknutí. Máme toho viac, máme v ponuke však viac skvelého tovaru značky Nattiot. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný produkt Koberec 200x140 cm Lhena od známej kvalitnej značky Nattiot ľahko môžete zohnať dnes za rozumné peniaze! Teraz nakúpite za 249 EUR.