Červený koberec z viskózy Universal Lara Rust, 160 x 230 cm

Stavte na hebkosť a jemný lesk viskózy. Táto jemná tkanina sa získava z eukalyptu či smrekového dreva. Je teda prírodná a šetrnejšia k životnému... viac informácií »
Červený koberec z viskózy Universal Lara Rust
Značka: Universal
121 EUR
Overiť dostupnosť »
Stavte na hebkosť a jemný lesk viskózy. Táto jemná tkanina sa získava z eukalyptu či smrekového dreva. Je teda prírodná a šetrnejšia k životnému...

Stavte na hebkosť a jemný lesk viskózy. Táto jemná tkanina sa získava z eukalyptu či smrekového dreva. Je teda prírodná a šetrnejšia k životnému prostrediu.

Prečo mať doma koberec?
Máte doma zimu od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2°C. Takže vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu sa z nich ľahšie vysajú omrvinky aj zvieracia srsť.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V ich ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú tiež skvelé izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.Obľúbený a kvalitný produkt môžete získať práve teraz tu a teraz na našich stránkach v sekcii koberce! Teraz si môžete vybrať akčné výrobky vo spomínanej sekcii za výpredajovú cenu! Nebojte sa, máme toho viac, u nás totiž nájdete ďalší tovar od značky Universal. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Známy dodávateľ Universal dlhodobo ponúka vysoko kvalitné produkty..

Zľavnený tovar Červený koberec z viskózy Universal Lara Rust, 160 x od skvelého a známeho výrobcu Universal je možné zakúpiť tu teraz práve za výpredajovú cenu. Akčná cena 121 EUR.