Duschwell Vaňová batéria Albedo

Páková batéria s 35 mm kartušou s dlhou životnosťou Vstavaný prevzdušňovač Moderný dizajn s vymeniteľnými rukoväťami v rôznych farbách... viac informácií »
Duschwell Vaňová batéria Albedo
Značka: Duschwell
74,99 EUR86 EUR Zľava -12%
Overiť dostupnosť »
Páková batéria s 35 mm kartušou s dlhou životnosťou Vstavaný prevzdušňovač Moderný dizajn s vymeniteľnými rukoväťami v rôznych farbách...

Páková batéria s 35 mm kartušou s dlhou životnosťou Vstavaný prevzdušňovač Moderný dizajn s vymeniteľnými rukoväťami v rôznych farbách Vrátane montážneho materiálu Materiál Mosadz Rozmery cca 22,5 x 16,5 x 18,5 cm (Š x V x H) Hmotnosť cca 2,17 kg . Páková batéria s 35 mm kartušou s dlhou životnosťouVeľa podarený výrobok ide nakúpiť tiež tu u nás v rubrike kúpeľňa. Teraz môžete kúpiť iné produkty z tejto známej rubriky za výhodnú cenu! Významná značka Duschwell svojim zákazníkom ponúka vysoko kvalitné výrobky.! A to je ešte len začiatok! Prichystali sme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete ďalšie vybrané kúsky od značky Duschwell. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento vynikajúci produkt Duschwell Vaňová batéria Albedo od dodávateľa tovaru Duschwell máte možnosť kúpiť si v aktuálnej ponuke za dobrú cenu! Výhodne za super cenu 74,99 EUR.