Duschwell Umývadlová batéria Albedo

Páková batéria s 35 mm kartušou s dlhou životnosťou Vstavaný prevzdušňovač 2 ohybné prípojné hadice Moderný dizajn s vymeniteľnými rukoväťami... viac informácií »
Duschwell Umývadlová batéria Albedo
Značka: Duschwell
54,99 EUR59 EUR Zľava -6%
Overiť dostupnosť »
Páková batéria s 35 mm kartušou s dlhou životnosťou Vstavaný prevzdušňovač 2 ohybné prípojné hadice Moderný dizajn s vymeniteľnými rukoväťami...

Páková batéria s 35 mm kartušou s dlhou životnosťou Vstavaný prevzdušňovač 2 ohybné prípojné hadice Moderný dizajn s vymeniteľnými rukoväťami v rôznych farbách Vrátane montážneho materiálu Materiál Mosadz Rozmery cca 28 x 22 x 7,5 cm (Š x V x H) Hmotnosť cca 1,5 kg . Páková batéria s 35 mm kartušou s dlhou životnosťou
Unikátny a obľúbený tovar Duschwell Umývadlová batéria Albedo získate v pohode na stránkach zaradený v kategórii kúpeľňa. Vyhľadajte si parádne výrobky z tejto známej sekcie za najlepšie ceny! Predná značka Duschwell má v stále ponuke prémiové výrobky ! A tu je dôkaz.

Veľa obľúbený produkt Duschwell Umývadlová batéria Albedo od skvelej a známej značky Duschwell pohodlne získate teraz v ponuke za výborné peniaze! Teraz za akčnú cenu 54,99 EUR.