Žltý koberec Asiatic Carpets Abstract, 160 x 230 cm

Cítite, že vášmu interiéru chýba k dokonalosti posledný krok? Dosiahnite cieľ s pomocou tohto podmanivého koberca od londýnskej značky Asiatic... viac informácií »
Žltý koberec Asiatic Carpets Abstract
Cítite, že vášmu interiéru chýba k dokonalosti posledný krok? Dosiahnite cieľ s pomocou tohto podmanivého koberca od londýnskej značky Asiatic...

Cítite, že vášmu interiéru chýba k dokonalosti posledný krok? Dosiahnite cieľ s pomocou tohto podmanivého koberca od londýnskej značky Asiatic Carpets. Dizajnéri si dávajú záležať, aby výrobky v sebe niesli okrem funkčnosti vo forme tepelnej a zvukovej izolácie aj mimoriadne atraktívny vzhľad, ktorý upúta zrak všetkých vašich hostí.

Tento sa chváli osobitým leskom, ktorý v kombinácii s dodávanou patinou dáva kobercu prirodzenú podobu v boho štýle. Spodná časť je vyrobená z prírodnej bavlny. Úplne jedinečný produkt Žltý koberec Asiatic Carpets Abstract, 160 x 230 cm ide získať ešte tu u nás v známej kategórii koberce. Teraz môžete nájsť výnimočné produkty z tejto známej rubriky za internetové ceny!

Exkluzívny produkt Žltý koberec Asiatic Carpets Abstract, od značky s dlhou históriou Asiatic Carpets pohodlne nakúpite zrovna za akčnú cenu! V súčasnosti v predaji od 299 EUR.