moderne-doplnky.sk

Wi-Fi zásuvka s časovačom EMOS G-Homa P5550

Veľmi žiadaný výrobok Wi-Fi zásuvka s časovačom EMOS od značky so skvelou reputáciou EMOS ľahko zaobstaráte tu teraz práve za neuveriteľne nízku cenu. Akčná cena od 36,90 EUR.
EAN: 8592920035573
Wi-Fi zásuvka s časovačom EMOS G-Homa P5550
Overiť dostupnosť »
Značka: EMOS
36,90 EUR

Popis produktu

Túto multifunkčnú zásuvku EMOS G-Homa si jednoducho zamilujete.

Hoci funguje na podobnom princípe ako klasická spínacia zásuvka, na rozdiel od nej sa dokáže pripojiť na vašu domácu Wi-Fi. Vďaka tomu ju môžete vy aj ďalší členovia vašej domácnosti ľahko ovládať pomocou aplikácie G-Homa, ktorú si stiahnete do telefónu, tabletu či notebooku.

V rámci jednej siete spárujete až 15 rôznych zásuviek G-Homa, ktoré si pre lepšiu prehľadnosť stačí ľahko pomenovať. Aplikácia vyžaduje k svojmu správnemu fungovaniu operačný systém iOS 7.0 (a novší) alebo Android 4.0 (a novšie). V súčasnosti nie je kompatibilný s Windows mobilnými telefónmi so systémom Windows Phone či s ovládaním prostredníctvom webového prehliadača.

Na diaľku tak vypnete či zapnete všetky pripojené domáce spotrebiče z vedľajšej miestnosti i druhého konca sveta. Možnosť diaľkového ovládania oceníte najmä pri tepelných elektrospotrebičoch, ktoré môžu napáchať veľa škody. Chatárom a chalupárom spríjemní život predovšetkým v zimných mesiacoch, kedy sa oplatí do nej zapojiť termostat. Po príchode potom nebudete drkotať zubami, vykurovanie si totiž zapnete už deň vopred a po príchode si potom len zaslúžene hodíte nohy hore.

Ďalej sa pýši aj neobmedzeným počtom cyklov (zopnutie za deň), ktoré sa dajú nastaviť po minúte. Vďaka tomu s prehľadom prekoná digitálny časovač a so stanoveným maximálnym počtom zopnutí a aj tie mechanické, kde jeden spínací cyklus musí trvať minimálne 15 minút.

Upozornenie: do zásuvky možno zapojiť aj predlžovací kábel l. Ak tak urobíte, dbajte na to, aby nedošlo k jej preťaženiu.