Svetlosivé obliečky na dvojlôžko zo stonewashed bavlny Bonami Selection, 200 x 200 cm

Veríme, že po náročnom dni bude zababušenie sa do oblečenia Bonami Selection zaručenou odmenou. Spoločnosť dbá najmä na precízny výber... viac informácií »
Svetlosivé obliečky na dvojlôžko zo stonewashed bavlny Bonami Selection
Veríme, že po náročnom dni bude zababušenie sa do oblečenia Bonami Selection zaručenou odmenou. Spoločnosť dbá najmä na precízny výber...

Veríme, že po náročnom dni bude zababušenie sa do oblečenia Bonami Selection zaručenou odmenou.

Spoločnosť dbá najmä na precízny výber materiálov, ktorý je v tomto prípade 100 % bavlna praná na kameni. Na rozdiel od klasickej bavlny sa vyznačuje nezameniteľnou jemnosťou hneď po vybalení. Okrem toho sa vďaka predpieraniu eliminuje riziko akéhokoľvek zmrštenia. Okrem svojej praktickosti však ponúka aj ľahko ležérny vzhľad, ktorý vnesie do každej spálne uvoľnenú eleganciu. Nesmie chýbať predĺžená dĺžka 220 cm.

Náš tip: farby posteľnej bielizne Bonami Selection sú navrhnuté tak, aby sa dali ľahko kombinovať s inými farbami. Nechajte sa týmto trendom zlákať aj vy, vneste do svojej spálne hravosť a zbavte sa monotónnosti.

Veľmi jedinečný tovar Svetlosivé obliečky na dvojlôžko zo stonewashed bavlny Bonami Selection, 200 od známej kvalitnej značky Bonami Selection máte možnosť dostať práve teraz u nás naozaj lacno! Ceny už od 63,90 EUR.