HappyHome Kreslo (sivá)

Moderné a pohodlné kreslo Ideálne do obývacej izby alebo spálne Drevené nožičky zaručujú bezpečný postoj a stabilitu Dá sa ľahko a rýchlo... viac informácií »
HappyHome Kreslo (sivá)
Značka: HappyHome
149 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné a pohodlné kreslo Ideálne do obývacej izby alebo spálne Drevené nožičky zaručujú bezpečný postoj a stabilitu Dá sa ľahko a rýchlo...

Moderné a pohodlné kreslo Ideálne do obývacej izby alebo spálne Drevené nožičky zaručujú bezpečný postoj a stabilitu Dá sa ľahko a rýchlo zložiť/rozložiť Vrátane skrutiek a návodu na zloženie Materiál Látka Rozmery cca 62 x 79 x 77 cm (Š x V x H) Hmotnosť cca 15,5 kg . Ideálne do obývacej izby alebo spálne Kvalitný a lacný kus HappyHome Kreslo (sivá) je k dostaniu jednoducho tu u nás v populárnej rubrike pohovkové kreslá. Získajte nové produkty v spomínanej kategórii za úplne najnižšiu cenu! Nebojte sa, máme toho viac, samozrejme, máme v ponuke ďalší kvalitný tovar od značky HappyHome. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Často vyhľadávaný produkt HappyHome Kreslo (sivá) od našej známej značky HappyHome je možné získať práve tu vo výpredajové akciu. Ceny od 149 EUR.