Svetlomodrá zamatová pohovka s čiernymi nohami Kooko Home Lento, 158 cm

Že je príjemná pohovka nevyhnutnou súčasťou obývacej izby či priestranné pracovne vás nemusíme presviedčať. A že sa môže zároveň taký kúsok... viac informácií »
Svetlomodrá zamatová pohovka s čiernymi nohami Kooko Home Lento
Že je príjemná pohovka nevyhnutnou súčasťou obývacej izby či priestranné pracovne vás nemusíme presviedčať. A že sa môže zároveň taký kúsok...

Že je príjemná pohovka nevyhnutnou súčasťou obývacej izby či priestranné pracovne vás nemusíme presviedčať. A že sa môže zároveň taký kúsok stať štýlovým solitérom, ktorý dodá šmrnc celému interiéru, to vám zase názorne ukáže značka Kooko Home.
Usaďte sa na vankúšoch z mäkkej ale odolnej peny a spoľahnite sa na pevné drevené nôžky. Vďaka nim tiež pôsobí dizajn odľahčene. Často vyhľadávaný produkt je na získanie práve teraz tu a teraz na našom webe zaradený v rubrike sedacie súpravy! Teraz si môžete kúpiť kvalitné kúsky v spomínanej kategórii za super ceny!

Veľa obľúbený produkt Svetlomodrá zamatová pohovka s čiernymi od výrobcu Kooko Home nájdete práve za neuveriteľne výhodnú cenu! Produkt kúpite teraz u nás za 949 EUR.