Svetlé WC sedadlo s jednoduchým zatváraním Wenko Oak, 43 × 37 cm

Originálne WC sedadlo rozžiari aj takú vec, ako je samotný záchod. Wenko skrátka vie priniesť také doplnky, ktoré by len málokto čakal.... viac informácií »
Svetlé WC sedadlo s jednoduchým zatváraním Wenko Oak
Značka: Wenko
52,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálne WC sedadlo rozžiari aj takú vec, ako je samotný záchod. Wenko skrátka vie priniesť také doplnky, ktoré by len málokto čakal....

Originálne WC sedadlo rozžiari aj takú vec, ako je samotný záchod. Wenko skrátka vie priniesť také doplnky, ktoré by len málokto čakal. ♥Obľúbený výrobok Svetlé WC sedadlo s jednoduchým zatváraním Wenko nájdete bez problémov tu u nás umiestnený v rubrike záchodové dosky. Nájdite si nové kusy z tejto populárnej sekcie za najnižšiu cenu! Obľúbený výrobca Wenko obohatí vás kvalitné produkty. za extra cenu. A to ešte nie je všetko. U nás toho nájdete oveľa viac, mrknite tiež na viac kvalitných produktov od výrobcu Wenko. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento exkluzívny tovar Svetlé WC sedadlo s jednoduchým zatváraním Wenko Oak, 43 od dodávateľa kvalitných produktov Wenko ľahko získate v našej internetovej ponuke v akcii! Teraz možno objednať len za 52,90 EUR.