Súprava tetovaní Djeco Rainbow Happiness

Dermatologicky testované dočasné tetovania, ktoré ponúkne nielen dlhú výdrž. Deti uchvátia predovšetkým rozkošnými motívmi zvieratiek a... viac informácií »
Súprava tetovaní Djeco Rainbow Happiness
Značka: Djeco
7,49 EUR
Overiť dostupnosť »
Dermatologicky testované dočasné tetovania, ktoré ponúkne nielen dlhú výdrž. Deti uchvátia predovšetkým rozkošnými motívmi zvieratiek a...

Dermatologicky testované dočasné tetovania, ktoré ponúkne nielen dlhú výdrž. Deti uchvátia predovšetkým rozkošnými motívmi zvieratiek a postavičiek.

Balenie obsahuje 2 archy s rozmerom 14,5 x 23 cm.
Vhodné pre deti od 3 rokov.

O značke

Píšu sa 50. roky minulého storočia, keď Francúzka Véronique Michel-Dales hľadá pre svoje deti nové hračky a s vtedajšou ponukou nie je vôbec spokojná. S prianím, aby hračky jej deti nielen zabavili, ale aj pozitívne rozvíjali, nakoniec prvé hry vytvorí úplne sama.

Na týchto základoch vznikla francúzska značka Djeco, ktorá životy vašich detí obohatí o kreatívne súpravy, didaktické hračky a drevené sety, ktoré naozaj majú zmysel.

Tento výnimočný tovar Súprava tetovaní Djeco Rainbow od spoločnosti s výborným menom Djeco jednoducho zaobstaráte u nás právě v akcii. Na našich stránkach za 7,49 EUR.