Súprava 4 nástenných samodržiacich pripináčikov Compactor Magic Clips

Funkčné doplnky, ktoré nepodliehajú zubu času a dajú sa zladiť s akýmkoľvek interiérovým štýlom? To je sen každého, komu nie je vzhľad jeho... viac informácií »
Súprava 4 nástenných samodržiacich pripináčikov Compactor Magic Clips
Značka: Compactor
7,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Funkčné doplnky, ktoré nepodliehajú zubu času a dajú sa zladiť s akýmkoľvek interiérovým štýlom? To je sen každého, komu nie je vzhľad jeho...

Funkčné doplnky, ktoré nepodliehajú zubu času a dajú sa zladiť s akýmkoľvek interiérovým štýlom? To je sen každého, komu nie je vzhľad jeho domova ľahostajný. Obzvlášť potom pri zariaďovaní kúpeľne či kuchyne. S háčikom značky Compactor máte vyhraté. Vyhnete sa s ním pracnému vŕtaniu, je možné ho totiž jednoducho prilepiť na stenu pomocou samolepiacej zadnej strany.

Vysokokvalitný produkt máte možnosť nájsť teraz na našich stránkach v známej kategórii háčiky. Máme pre vás skvelé produkty v spomínanej rubrike za skvelú cenu. Známa značka Compactor predstavuje top sortiment. za parádnu cenu. Nakupujte výhodný u nás! Naša ponuka je široká, pozrite sa tiež na viac tovaru od výrobcu Compactor. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a lacný produkt Súprava 4 nástenných samodržiacich pripináčikov od našej známej značky Compactor je možné získať teraz v ponuke za neuveriteľne výhodnú cenu! Aktuálne stojí u nás 7,99 EUR.