moderne-doplnky.sk

Súprava 2 čiernych odkladacích stolíkov Kare Design Wire High

Zaujímavý tovar Súprava 2 čiernych odkladacích stolíkov Kare od známej značky Kare Design jednoducho zoženiete online za najnižšiu cenu. Ceny od 279 EUR.
Súprava 2 čiernych odkladacích stolíkov Kare Design Wire High

Popis produktu

Hľadáte do svojho domova užitočnú odkladaciu plochu, ktorá bude zároveň praktická, a pritom splní aj funkciu jedinečného dizajnového prvku? Siahnite po odkladacích stolíkoch Kare Design. Skvele totiž budú vyzerať ako samostatne, tak aj pekne spolu. Ich subtílny, no napriek tomu výrazný a osobitý dizajn dodá každému interiéru svieži šmrnc aj nadčasový vzhľad.

O ZNAČKE

Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť inovatívnymi a sofistikovanými kúskami s nekonformnou tvárou, ktoré by rozbili všednosť bežných domácností. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981 ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete.

Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plné fantázie a originality, ale predovšetkým nehynúcej a každodennej inšpirácie, ktorá pretvára interiér na miesto so skutočným srdcom a dušou.
Veľkosti stolíkov: menší – priemer 33 cm, výška 43 cm; väčší – priemer 45 cm, výška 46 cm.