moderne-doplnky.sk

Stolička z tíkového dreva HSM Collection Keta

Neodolateľný tovar Stolička z tíkového dreva HSM od dodávateľa so skvelou povesťou HSM collection ľahko nájdete v našej online ponuke za priaznivú cenu. Aktuálne stojí u nás 106 EUR.
EAN: 8718969033480
Stolička z tíkového dreva HSM Collection Keta
Overiť dostupnosť »
106 EUR 125 EUR Zľava -15%

Popis produktu

Každému domovu pristane nábytok oslavujúci nekonečnú krásu prírody! Stačí jediný pohľad na tento úžasne nadčasový kúsok a budete mať pocit, že ste na dovolenke kdesi uprostred tropického pralesa. O materiáli: Teak alebo tík je tropický strom rastúci na plantážach naprieč Afrikou, Áziou a Latinskou Amerikou. Dorastá do výšky 40 m a priemer jeho kmeňa dosahuje až 1,5 m. Ide o tvrdé drevo nesúce sa v odtieňoch zlatej a hnedej, ktoré s pribúdajúcimi rokmi tmavne. Prirodzený povrch dreva je drsný a nerovný, čo mu dodáva prírodný a exotický vzhľad. Drevo je odolné voči rozkladu a kazom a ubráni sa aj termitom. Vďaka tomu je obľúbené nielen v nábytkárstve, ale tiež sa z neho robia napríklad lode!

Poznámka: z dôvodu použitia prírodného materiálu sa farba a štruktúra dreva pri jednotlivých kusoch môže líšiť od fotografie. Zároveň uvedené rozmery sú orientačné vzhľadom k tzv. živým hranám tohto kusu nábytku.