moderne-doplnky.sk

Sivo-béžový vlnený koberec Flair Rugs Dream, 160 x 230 cm

Zaujímavý produkt Sivo-béžový vlnený koberec Flair Rugs Dream, od známeho dodávateľa Flair Rugs ide zohnať tu teraz práve za extra cenu. Na našej stránke za 139 EUR.
EAN: 5031193709833
Sivo-béžový vlnený koberec Flair Rugs Dream

Popis produktu

O takto pôvabnom vlnenom koberci sa nám snáď ani nesnívalo. Kolekcia Dream od prémiovej značky Flair Rugs predstavuje nadčasové koberce ručne vyrábané kvalifikovanými remeselníkmi zo 100 % vlny. Vďaka tomuto kvalitnému materiálu izolujú zvukovo a poskytujú tepelnú izoláciu pre vaše nôžky.

Ak si zaobstaráte tento koberec, odporúčame ho:
– Použite protišmykový podklad, ktorý pomôže udržať koberec bezpečne na mieste a poskytne dodatočnú ochranu tvrdých podláh.
– Pri čistení buďte opatrní. Pred použitím akýchkoľvek čistiacich prostriedkov na koberec najprv vyskúšajte ich stálosť na nenápadnom mieste.
– Nebuďte prekvapení, ak koberec bude počas prvých týždňov trochu praskať. Je to bežná vlastnosť vlnených kobercov, ktorá sa ustáli približne po prvom mesiaci. Nite z koberca nevyťahujte, ale jednoducho ich odstrihnite.
– Vyhnite sa dlhodobému vystaveniu priamemu slnečnému žiareniu, pretože to môže spôsobiť vyblednutie niektorých farieb.
– Odporúča sa koberec pravidelne otáčať, aby sa zabezpečilo rovnomerné opotrebovanie.
– Okamžite vyčistite všetky rozliate látky pomocou čistej suchej bielej handričky, ale dávajte pozor, aby ste ich nedrhli.
– Koberec môžete vysávať pomocou podlahového alebo kefového nadstavca.

Poznámka: pri výrobe tohto koberca sa používa latex.