Set na prípravu palaciniek Lékué Pancakes

O kulinárskej značke, ktorá sa nebojí zmien: Lékué posúva zabehnuté tradície v oblasti varenia a pečenia. Táto mladučká značka z temperamentného... viac informácií »
Set na prípravu palaciniek Lékué Pancakes
Značka: Lékué
41 EUR
Overiť dostupnosť »
O kulinárskej značke, ktorá sa nebojí zmien: Lékué posúva zabehnuté tradície v oblasti varenia a pečenia. Táto mladučká značka z temperamentného...

O kulinárskej značke, ktorá sa nebojí zmien:
Lékué posúva zabehnuté tradície v oblasti varenia a pečenia. Táto mladučká značka z temperamentného Španielska sa nebojí inovácií. Práve preto hýria ich produkty farbami, neobvyklými tvarmi a netradičnými materiálmi.

Kým šejker s dvomi vnútornými guličkami sa postará o dokonale hladké cesto, obracačku využijete pri následnom smažení.

Parametre:
Šejker na cesto – objem 500 ml, priemer 8,8 cm, výška 21,4 cm,
obracačka – 30,9 x 8,1 x 3,1 cm.

Dôraz kladú dizajnéri nielen na originálny vzhľad, ale predovšetkým na kvalitu, bezpečnosť a jednoduché používanie. Výsledkom je neobyčajný riad a kuchynské vychytávky, ktoré búrajú stereotypy a plne sa prispôsobia aj vareniu v mikrovlnnej rúre.

Dôkazom, že je Lékué skutočným odborníkom potvrdze aj rad ocenení Good Design Awars v roku 2007 a 2010.

O odolnom materiáli:
Dizajnéri značky si stoja za použitím odolného silikónu. Aj keď je to forma plastu, materiály prechádzajú prísnymi hygienickými a bezpečnostnými kontrolami. Sú teda zdravotne nezávadné a zaisťujú bezpečné varenie.

Platinový silikón je ľahký a odolný, navyše aj praktický – jednoducho sa čistí a s kľudom ho môžete dať aj do umývačky. Nepreberá pachy a odoláva veľmi nízkym aj vysokým teplotám.
Tento žiadaný produkt Set na prípravu palaciniek Lékué Pancakes je k dostaniu bez ťažkostí tu a teraz na našich stránkach v rubrike kuchynské pomôcky a náčinie! Vyhľadajte si kvalitné výrobky z tejto obľúbenej sekcie za akčnú cenu. Populárna značka medzi zákazníkmi Lékué vám môže poskytnúť vynikajúci sortiment ! Urobte radosť sami sebe!

Úplne jedinečný produkt Set na prípravu palaciniek Lékué od značky Lékué jednoducho môžete získať tu a teraz lacno! Výhodne za 41 EUR.