Samodržiaci vešiak na fény Wenko Turbo-Loc, až 40 kg

Máte radi rýchle a dômyselné riešenia, ktoré vám ušetria čas a nervy? Riešením situácií, keď potrebujete vytiahnuť vŕtačku, je Wenko! Ide o... viac informácií »
Samodržiaci vešiak na fény Wenko Turbo-Loc
Značka: Wenko
15,49 EUR
Overiť dostupnosť »
Máte radi rýchle a dômyselné riešenia, ktoré vám ušetria čas a nervy? Riešením situácií, keď potrebujete vytiahnuť vŕtačku, je Wenko! Ide o...

Máte radi rýchle a dômyselné riešenia, ktoré vám ušetria čas a nervy? Riešením situácií, keď potrebujete vytiahnuť vŕtačku, je Wenko!

Ide o praktické držiaky a háčiky, ktoré si nevyžadujú žiadne lepidlo, žiadne vŕtanie ani zakázané kúzla. Špeciálna a mimoriadne silná prísavka sama udrží všetko na svojom mieste. Stačí ju pevne pritlačiť k hladkému, suchému a čistému povrchu, napríklad k dlaždiciam. Takže naň môžete zavesiť všetko, čo potrebujete, v priebehu niekoľkých sekúnd.

Celá zostava sa navyše aj po vytiahnutí odlepí od povrchu pomocou prísavky, takže aj keď sa budete musieť pohnúť, Wenko pôjde s vami. Prísavka udrží až 40 kg váhy.

Držiak je vyrobený z pochrómovanej ocele a má priemer 10 cm.


Unikátny produkt Samodržiaci vešiak na fény Wenko Turbo-Loc, až 40 kg ide zohnať v pohode tu na našom webe v kategórii držiaky na fény. Máme pre vás ešte ďalšie produkty z tejto obľúbenej kategórie za super ceny! To ale nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac! Preskúmajte u nás viac kvalitných produktov od dodávateľa Wenko. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento akčný produkt Samodržiaci vešiak na fény od značky so skvelou reputáciou Wenko jednoducho získate aktuálne na našej webovej stránke trvalo výhodne! Teraz získate od 15,49 EUR.