Samodržiaci dávkovač na mydlo Wenko Power-Loc Elegance

Netykáte si vrtačkou? Alebo sa vám len nechce vŕtať do steny a obkladu, pretože sa bojíte, že sa to nezaobíde bez možného poškodenia? Riešením... viac informácií »
Samodržiaci dávkovač na mydlo Wenko Power-Loc Elegance
Značka: Wenko
32,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Netykáte si vrtačkou? Alebo sa vám len nechce vŕtať do steny a obkladu, pretože sa bojíte, že sa to nezaobíde bez možného poškodenia? Riešením...

Netykáte si vrtačkou? Alebo sa vám len nechce vŕtať do steny a obkladu, pretože sa bojíte, že sa to nezaobíde bez možného poškodenia? Riešením situácie je Wenko! Ide o praktické držiaky a háčiky, kde ku aplikácii nepotrebujete žiadne vŕtanie ani zakázané kúzla. Špeciálna a super silná adhezívna podložka všetko udrží! Stačí ju priložiť k hladkému, suchému a čistému povrchu ako je napríklad práve obklad, do dier naniesť špeciálne lepidlo (ktoré je súčasťou balenia), nechať 48h zaschnúť, a je hotovo.

Do sekundy tak na nej môžete vešať všetko potrebné. Celý stojan alebo háčik ide navyše z povrchu zložiť, takže aj keď sa budete napríklad sťahovať, vešiak pôjde s vami bez toho, aby ste poškodili stenu.

Inovatívny systém udrží až 80 kg!


Obľúbený a kvalitný tovar Samodržiaci dávkovač na mydlo Wenko Power-Loc Elegance máte možnosť zohnať bezprostredne na stránkach umiestnený v rubrike dávkovače! Teraz kúpite nové kúsky zo spomínanej kategórie jednoducho online. Vehlasná značka Wenko vám predstavuje skvelé výrobky.! Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac! U nás v ponuke nájdete viac osvedčených výrobkov od výrobcu Wenko. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Úplne jedinečný tovar Samodržiaci dávkovač na mydlo Wenko od dodávateľa tovaru Wenko je k dispozícii aktuálne skutočne výhodne! Práve teraz len za 32,90 EUR.