Rohová polica do kúpeľne Compactor Coin De Douche

Túžite po prehľadnom a útulnom domove? Pomôže vám s tým hlavný organizátor Compactor! Kúsky tejto značky sú vybavené rýchlymi a inovatívnymi... viac informácií »
Rohová polica do kúpeľne Compactor Coin De Douche
Značka: Compactor
38,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Túžite po prehľadnom a útulnom domove? Pomôže vám s tým hlavný organizátor Compactor! Kúsky tejto značky sú vybavené rýchlymi a inovatívnymi...

Túžite po prehľadnom a útulnom domove? Pomôže vám s tým hlavný organizátor Compactor! Kúsky tejto značky sú vybavené rýchlymi a inovatívnymi technikami čistenia a vďaka ich estetickému poňatiu je radosť mať ich na očiach.

Praktická rohová polica v bielej farbe má nastaviteľnú výšku od 165 do 275 cm. Je vyrobená z chrómovanej ocele, ktorá je odolná voči korózii. Tento žiadaný tovar Rohová polica do kúpeľne Compactor Coin De Douche možno zakúpiť okrem iného tu u nás umiestnený v sekcii kúpeľňové poličky! Teraz môžete kúpiť ostatné produkty v spomínanej kategórii za výhodnú cenu. Samozrejme, že to nie je všetko, u nás ponúkame viac! Mrknite tiež na viac vybraných výrobkov od značky Compactor. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Táto výnimočná značka Compactor vám ponúka top sortiment..

Unikátny a žiadaný tovar Rohová polica do kúpeľne Compactor s osvedčenou značkou Compactor je možné zakúpiť v našej aktuálnej ponuke extra so zľavou. Teraz si môžete kúpiť za 38,90 EUR.