moderne-doplnky.sk

Príručný stolík z teakového dreva HSM collection Cube, 40 × 40 cm

Veľa podarený výrobok Príručný stolík z teakového dreva HSM od výrobcu s dlhou históriou HSM collection pohodlne nakúpite v našej aktuálnej ponuke za výborné peniaze. Teraz za akčnú cenu 106 EUR.
EAN: 8719956073038
Príručný stolík z teakového dreva HSM collection Cube
Overiť dostupnosť »
106 EUR 125 EUR Zľava -15%

Popis produktu

Navoďte u seba doma atmosféru, vďaka ktorej sa duchom vždy presuniete za slnečnými plážami a šumom mora. Nábytok značky HSM collection je výhradne z exotických drevín, ktoré s interiérom vedia divy.

Teakové drevo:
Tento produkt je vyrobený z teakového dreva, ktoré sa vďaka svojim vlastnostiam radí medzi najlepšie a najcennejšie dreviny.

Je vysoko trvanlivé, pevné a nepriepustné. Navyše je odolné proti plesniam, vlhkosti, hnilobe a napúčaniu. Práve z toho dôvodu je obľúbeným materiálom pre výrobu záhradného nábytku.

Jeho hlavnou výhodou je ale aj fakt, že ho nie je treba ošetrovať olejom. Svoj pôvab navyše nestráca ani po rokoch. Vďaka prírodným vplyvom naopak získava elegantný striebornú patinu.

Exotické dreviny:
Teakové, mahagónové, palisandrové a mangové drevo sú prírodné produkty, ktoré sa aj po priemyselnom spracovaní stále menia a takzvane „pracujú“ v závislosti na vlhkosti a teplote vzduchu. Dôsledkom prirodzeného pnutia dreva môže preto dochádzať k tvoreniu prasklín alebo miernemu kriveniu.

O značke:
HSM collection je holandská značka oslavujúca vône exotických diaľok. Vyrába pevný nábytok z driev ako je mangové, teakové či akáciové. Práve vďaka týmto materiálom si doma navodíte správnu atmosféru, v ktorej sa bude relaxovať jedna radosť.