Porcelánový dezertný tanier Green Gate Asta, ø 20,5 cm

Riad od dánskej značky Green Gate je charakteristický precíznou ručnou výrobou a osobitým dizajnom, v ktorom prevláda decentne zdobený romantický... viac informácií »
Porcelánový dezertný tanier Green Gate Asta
Značka: Green Gate
25,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Riad od dánskej značky Green Gate je charakteristický precíznou ručnou výrobou a osobitým dizajnom, v ktorom prevláda decentne zdobený romantický...

Riad od dánskej značky Green Gate je charakteristický precíznou ručnou výrobou a osobitým dizajnom, v ktorom prevláda decentne zdobený romantický motív. Do vašej kuchyne či jedálne vnesie pohodovú atmosféru anglického vidieka. V zľave produkt dá sa zaobstarať v pohode tu na webe v kategórii taniere. Teraz získate skvelé produkty z tejto obľúbenej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu. Možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac! U nás v ponuke totiž nájdete ďalší skvelý tovar značky Green Gate. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento unikátny výrobok Porcelánový dezertný tanier Green od známeho výrobcu Green Gate ide získať práve teraz skutočne lacno! Ceny od 25,90 EUR.