moderne-doplnky.sk

Polička Unlimited Design for kids Veterán

Úplne unikátny tovar Polička Unlimited Design for kids od spoločnosti so skvelým menom Unlimited Design for kids jednoducho môžete zaobstarať u nás lacno. Výhodná ponuka za skvelú cenu 39 EUR.
Polička Unlimited Design for kids Veterán

Popis produktu

Aj úložné priestory môžu byť nielen dokonale praktické, ale aj hravé a plné optimizmu! Nástenné poličky sa stanú ozdobou celého detskej izby. Deti vďaka nim prídu upratovaniu na chuť a budú radosťou bez seba, až si svoje obľúbené hračky budú môcť vystaviť na obdiv.

Značka Unlimited Design o tom vie svoje! Zaobstarajte svojim nezbedníkom niektorú z ich úžasných poličiek. Úsmev na tvári vyčaria aj vám.

O Unlimited Design

Značku Unlimited Design založila v roku 2008 dizajnérka Michaela Horáčková, ktorá je srdcom celého štúdia.

Kolekcia Unlimited Design For Kids sa pýši ekologickými kúskami českej výroby, ktoré sú nielen krásne na pohľad, ale aj funkčné.

Vo svojej tvorbe sa snaží Michaela používať len rôzne formy papiera, samotné spracovanie materiálu potom prebieha pomocou šikovného oscilujúceho noža, vďaka čomu je rez čistý a úplne precízny. Následné úpravy jednotlivých výrobkov – od poličiek cez tabule na kreslenie až po rozkošné dekorácie – sú ručnou prácou.

Takto to vyzerá, keď sa niečomu venujete s láskou ♡