moderne-doplnky.sk

Ortéza na koleno s hrejivým a chladivým gélovým vankúšikom InnovaGoods

Tento zľavnený produkt Ortéza na koleno s hrejivým a od nášho výrobcu InnovaGoods ide zaobstarať aktuálne na webe za skvelú cenu! Teraz nakúpite za 16,90 EUR.
EAN: 8435527813598
Ortéza na koleno s hrejivým a chladivým gélovým vankúšikom InnovaGoods

Popis produktu

Predstavujeme novú ortézu na koleno s hrejivým/chladivým gélovým vankúšikom InnovaGoods Wellness Care! Účinne uľavuje od chronických bolestí aj po úraze vďaka možnosti ohrievať/chladiť kĺb.

Skvelá pre športovcov a pre všetkých, ktorí potrebujú zmierniť bolesť či napätie v oblasti kolena. Jednoduchý spôsob, ako odstrániť nepríjemné pocity a docieliť uvoľnenie v danej oblasti.

Vyrobená z neoprénu (70 %), elastanu (20 %), nylónu (10 %)Samostatná vyberateľná gélová kapsička (určená na nahriatie v mikrovlnke alebo vychladenie v mrazničke).

Dlhotrvajúci intenzívny chladivý/hrejivý účinok. Uľavuje od bolesti a napomáha hojeniu. Ergonomický dizajn. Kvalitný pružný a prispôsobivý materiál. Priedušná a antibakteriálna. Nastaviteľné pásy so suchým zipsom pre optimálnu mieru stiahnutia. Prať v ruke.

Približné rozmery: 75 x 24 cm. Balenie a návod v 24 jazykoch (slovensky, anglicky, francúzsky, španielsky, nemecky, taliansky, portugalsky, holandsky, poľsky, maďarsky, rumunsky, dánsky, švédsky, fínsky, litovsky, nórsky, slovinsky, grécky, česky, bulharsky, chorvátsky, estónsky, rusky a lotyšsky).