moderne-doplnky.sk

Nákupná taška 43 l I-Max Tweed 2 Logic – Rolser

Tento veľmi žiadaný produkt Nákupná taška 43 l I-Max Tweed od obľúbenej značky so zárukou kvality Rolser môžete dostať ešte dnes za úplne najnižšiu cenu! Na našej stránke za 72,90 EUR.
EAN: 8420812989157
Nákupná taška 43 l I-Max Tweed 2 Logic - Rolser
Overiť dostupnosť »
Značka: Rolser
72,90 EUR

Popis produktu

Nákupná taška z radu I-Max Tweed 2 Logic zaujme dvojitým skladacím systémom, ktorý umožňuje zložiť nielen prednú oporu slúžiacu na odsta venie vozíka, ale aj samotnú konštrukciu. Po stlačení bočných tlačidiel sa zloží na polovicu, a v skrini alebo v aute tak nezaberie príliš veľa miesta. Ľahká konštrukcia spolu s ergonomickým protišmykovým madlom zaisťuje pohodlnú manipuláciu.

Podvozok ponúkne dve športové bicykle s nadštandardnou veľkosťou, ktoré si poradia s akýmkoľvek terénom. Zároveň ich je možné kedykoľvek zložiť a konštrukciu tak sploštiť.

Hla vné vnútorné vrecko ponúkne objem 43 l. Vnútri sa na vyše skrýva menšie dvojité vrecko na zips ideálne na bezpečné uloženie drobností, ako je peňaženka alebo kľúče. Na vozík je taška upevnená pomocou textilného pútka na suchý zips, a preto ju možno kedykoľvek sňať a vyčistiť.

Hoci je jej maximálna nosnosť 40 kg, odporúčame ju zaťažiť maximálne 25 kg.

Detailné rozmery:
• taška: 36 x 19 x 63 cm,
• vozík v rozloženom sta ve: 47 x 35 x 108 cm.