Modrá úložná škatuľa Bigso Box of Sweden Logan

Usporiadajte si domácnosť s praktickým úložným boxom s vekom od Bigso Box of Sweden. Je skladací - ak ho práve nepotrebujete, môžete ho zložiť bez... viac informácií »
Modrá úložná škatuľa Bigso Box of Sweden Logan
22 EUR27,90 EUR Zľava -21%
Overiť dostupnosť »
Usporiadajte si domácnosť s praktickým úložným boxom s vekom od Bigso Box of Sweden. Je skladací - ak ho práve nepotrebujete, môžete ho zložiť bez...

Usporiadajte si domácnosť s praktickým úložným boxom s vekom od Bigso Box of Sweden. Je skladací – ak ho práve nepotrebujete, môžete ho zložiť bez použitia náradia a ušetriť miesto.

Škatuľa je vyrobená z vysokokvalitnej embosovanej lepenky, ktorá svojím vzhľadom a štruktúrou pripomína ľanovú tkaninu. Vďaka tomu pôsobí rustikálnym dojmom, ale vďaka jednoduchému dizajnu a koženej slučke so striebornými nitmi pôsobí sviežo a moderne.

Rozmery v zloženom stave: 31,5 x 31,5 x 3,5 cm.Tento kvalitný a žiadaný výrobok Modrá úložná škatuľa Bigso ide získať v pohode tu na našom webe v známej kategórii úložné boxy! Teraz môžete získať ešte iné kúsky z tejto sekcie za mimoriadne nízku cenu!

Tento akčný a v zľave produkt Modrá úložná škatuľa Bigso Box od spoločnosti s výborným menom Bigso Box of Sweden dostanete momentálne na našich stránkach za skvelú cenu! Aktuálne stojí u nás 22 EUR.