Koberec Universal Yveline Multi, 200 x 290 cm

Koberec, ktorý je nielen pekný na pohľad, ale zároveň poskytne vysoký komfort pre vaše bosé nôžky. Tak by sa v krátkosti dala vystihnúť kolekcia... viac informácií »
Koberec Universal Yveline Multi
Značka: Universal
429 EUR
Overiť dostupnosť »
Koberec, ktorý je nielen pekný na pohľad, ale zároveň poskytne vysoký komfort pre vaše bosé nôžky. Tak by sa v krátkosti dala vystihnúť kolekcia...

Koberec, ktorý je nielen pekný na pohľad, ale zároveň poskytne vysoký komfort pre vaše bosé nôžky. Tak by sa v krátkosti dala vystihnúť kolekcia Yveline od značky Universal. O funkčný aspekt sa potom postará starostlivo vybraný materiál – v tomto prípade 100 % polypropylén. Ten je charakteristický svojimi mäkkými vláknami s dobrou elasticitou a veľmi nenáročnou údržbou. Veľa obľúbený tovar Koberec Universal Yveline Multi, 200 x 290 cm máte možnosť zohnať okrem iného na stránkach v známej kategórii koberce! Teraz môžete získať obľúbené produkty z našej rubriky na pár kliknutí! Možno hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás taky viac kvalitných produktov značky Universal. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento kvalitný a žiadaný tovar Koberec Universal Yveline Multi, 200 x 290 cm od výrobcu so zárukou kvality Universal ide zohnať aktuálne na webe za výpredajovú cenu! Práve teraz za cenu 429 EUR.