Koberec Universal Amira, 160 x 230 cm

Kolekcia Amira žiari abstraktným umením. Dizajnéri do týchto kobercov priniesli atraktívnu artovú veľkorysosť s dávkou minimalistickej nežnosti.... viac informácií »
Koberec Universal Amira
Značka: Universal
52,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kolekcia Amira žiari abstraktným umením. Dizajnéri do týchto kobercov priniesli atraktívnu artovú veľkorysosť s dávkou minimalistickej nežnosti....

Kolekcia Amira žiari abstraktným umením. Dizajnéri do týchto kobercov priniesli atraktívnu artovú veľkorysosť s dávkou minimalistickej nežnosti. Celá miestnosť sa vďaka tomuto kúsku vizuálne prebudí a dodá mu trendový ráz.

Horná časť je vyrobená z polypropylénu, ktorý je priateľom nenáročnej údržby a vhodný pre alergikov. Spodná strana je zhotovená z prírodnej juty, ktorá je vďaka svojej hrubosti veľmi odolná a zároveň je obnoviteľným výrobným vláknom. Značka Universal dbá na rešpekt k prírode a tomu podriaďuje svoje produkčné procesy, ktoré sú udržateľné a previazané recykláciou.
Tento vynikajúci produkt Koberec Universal Amira, 160 x 230 cm je na získanie práve tu u nás v populárnej sekcii textil! Teraz si môžete kúpiť ostatné produkty z tejto rubriky za priaznivú cenu! Vehlasná značka Universal má v stálej ponuke špičkový sortiment. za mimoriadne nízku cenu! Máme toho pre vás viac, máme v ponuke však tiež viac kúskov od dodávateľa Universal. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Vysokokvalitný produkt Koberec Universal Amira, 160 od značky s dlhou tradíciou Universal môžete pohodlne kúpiť teraz trvalo výhodne! Ceny od 52,90 EUR.