moderne-doplnky.sk

Fuksiový črepník Gardenico Fency System, dĺžka 75 cm

Tento žiadaný produkt Fuksiový črepník Gardenico Fency System, dĺžka od výrobcu so skvelou povesťou Gardenico ľahko zoženiete aktuálne za akčnú cenu. Akčné ceny od 30,90 EUR. EAN: 8595096951548
Fuksiový črepník Gardenico Fency System
Overiť dostupnosť »
Značka: Gardenico
30,90 EUR 36,90 EUR Zľava -16%

Popis produktu

Črepník, ktorý elegantne nadviaže na tvar oplotenia a poskytne rastlinkám perfektné útočisko. Kvalitné spracovanie zaručí stálosť farieb a odolnosť aj po mnohých mesiacoch náporu slnečného svitu.

O značke Gardenico:

Spoločnosť Gardenico sídli v továrni s takmer storočnou históriou vo výrobe plastových produktov. Do roku 2012 spoločnosť vzrástla a stala sa európskym lídrom v dizajne, vývoji, výrobe, predaji a marketingu plastových výrobkov.

Sama firma o sebe hovorí: „Nie sme továreň na šablóny. Sme tím špecialistov, dizajnérov, vývojárov foriem a obalov. Produkt chápeme v súvislostiach, od prvého nákresu, cez jeho výrobu, až po finálne doručenie na pulty obchodov.

Gardenico balí svoje výrobky ekonomicky a zároveň ekologicky. Sú dlhodobo odhodlaní používať tie najvhodnejšie riešenie obalov. Tím myslí na prírodu a neustále hľadajú spôsoby, ako znižovať záťaž svojich aktivít na životné prostredie.

Vedeli ste, že až 73% zamestnancov v tejto firme sú ženy?