Forma na bábovku v medenej farbe Nordic Ware Blossom, 2,4 l

Premýšľate ako doviesť recept od vašej babičky k ešte väčšej dokonalosti? Ingrediencie ponechajte, rovnako tak aj ich pomer, pretože tie by bola... viac informácií »
Forma na bábovku v medenej farbe Nordic Ware Blossom
Značka: Nordic Ware
50,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Premýšľate ako doviesť recept od vašej babičky k ešte väčšej dokonalosti? Ingrediencie ponechajte, rovnako tak aj ich pomer, pretože tie by bola...

Premýšľate ako doviesť recept od vašej babičky k ešte väčšej dokonalosti? Ingrediencie ponechajte, rovnako tak aj ich pomer, pretože tie by bola škoda meniť. Namiesto toho skúste klasickú formu vymeniť za takú, ktorú doma len tak každý nemá a ktorá z bábovky vytvorí skvostné cukrárske dielo. Forma je vyrobená z masívneho liateho hliníka, ktorý zaisťuje perfektný rozvod tepla. Sám výrobca tak odporúča znížiť pri pečení teplotu pokojne až o 15 °C, ako sa píše v receptoch.

Tento kvalitný a lacný tovar Forma na bábovku v medenej farbe Nordic Ware Blossom, 2,4 od spoločnosti so skvelým menom Nordic Ware ľahko môžete získať v našej aktuálnej ponuke až neuveriteľne lacno! Aktuálne stojí u nás 50,90 EUR.