Forma na 6 mini anjelských tortičiek v medenej farbe Nordic Ware Angel, 1,4 l

Každá je iná, no napriek tomu (alebo práve preto) krásna, perfektná a svojím rozmerom aj rozkošná. Také sú minibábovky americkej značky Nordic... viac informácií »
Forma na 6 mini anjelských tortičiek v medenej farbe Nordic Ware Angel
Značka: Nordic Ware
53,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Každá je iná, no napriek tomu (alebo práve preto) krásna, perfektná a svojím rozmerom aj rozkošná. Také sú minibábovky americkej značky Nordic...

Každá je iná, no napriek tomu (alebo práve preto) krásna, perfektná a svojím rozmerom aj rozkošná. Také sú minibábovky americkej značky Nordic Ware. Aj keď je forma jednoliata, môžete do každej z tvarovaných báboviek naliať iné cesto. Výsledkom tak môže byť čokoládová sladkosť pre dcérku, kokosová pre syna, mramorová pre drahú polovičku a tvarohová pre vás. To všetko naraz, z jedného plechu, z jednej rúry.

Forma je vyrobená z masívneho liateho hliníka, ktorý zaisťuje perfektný rozvod tepla. Sám výrobca preto odporúča znížiť pri pečení teplotu pokojne až o 15 °C oproti teplote uvedenej v receptoch.

Pred prvým použitím a po každom nasledujúcom umyte ručne teplou mydlovou vodou. Prílišné namáčanie sa neodporúča. Prílišné odmastenie formy nie je žiadúce. Formu naplňte maximálne do 3/4, aby nedošlo k pretečeniu. Nikdy nepoužívajte na vymazanie olivový olej, slnečnicový olej ani iné bežné stolové oleje! Odporúčame používať nami ponúkaný sprej na vymazávanie foriem. Formu na pečenie je potrebné vždy vysypať múkou alebo strúhankou. Nepoužívajte kovové predmety či drôtenky.
Úplne unikátny produkt Forma na 6 mini anjelských tortičiek v medenej ide nakúpiť práve na stránkach v obľúbenej rubrike pečenie! Teraz kúpite ešte podobné produkty z tejto populárnej rubriky za výhodnú cenu. Ale to nie je všetko, máme toho viac! Máme v ponuke však viac kvalitných výrobkov od výrobcu Nordic Ware. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Kvalitný tovar Forma na 6 mini anjelských tortičiek od popredného výrobcu Nordic Ware ide zaobstarať u nás právě za výpredajovú cenu. Teraz nakúpite za 53,90 EUR.