Difuzér s vôňou mandľových kvetov HF Living Fragrance, 100 ml

Prebuďte svoj domov k životu pomocou jemných, ale napriek tomu výrazných difúzerov od španielskej značky HF Living. Ich vlastné podoba poteší... viac informácií »
Difuzér s vôňou mandľových kvetov HF Living Fragrance
Značka: HF Living
16,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Prebuďte svoj domov k životu pomocou jemných, ale napriek tomu výrazných difúzerov od španielskej značky HF Living. Ich vlastné podoba poteší...

Prebuďte svoj domov k životu pomocou jemných, ale napriek tomu výrazných difúzerov od španielskej značky HF Living. Ich vlastné podoba poteší každú romantickú dušu, ich vôňa zase rozmazná vaše čuchové bunky a domovu dá svoju špecifickú vôňu, vďaka ktorej sa k vám budú všetci radi vracať. Difuzér je zabalený do darčekovej škatuľky, takže je ako stvorený na to, byť kúzelným darčekom.

Zloženie: dipropylene glycol (80%), vôňa (15%), voda (5%) Veľa podarený produkt Difuzér s vôňou mandľových kvetov ide získať jednoducho tu na webe umiestnený v rubrike difuzéry a vôně. Zaobstarajte si ostatné produkty v spomínanej sekcii za výhodnú cenu! Naša ponuka je široká, máme v ponuke viac osvedčených výrobkov od dodávateľa HF Living. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Zľavnený výrobok Difuzér s vôňou mandľových kvetov HF Living Fragrance, od skvelého a známeho výrobcu HF Living ľahko môžete zohnať práve za super cenu! Akčná cena 16,90 EUR.
Ďalšie produkty od výrobcu HF Living