moderne-doplnky.sk

Čierny TV stolík z dubového dreva Gazzda Fina, šírka 160 cm

Unikátny a žiadaný produkt Čierny TV stolík z dubového dreva Gazzda od kvalitnej značky Gazzda k dispozícii aktuálne na webe naozaj lacno! Momentálne v akcii za 1 440 EUR.
Čierny TV stolík z dubového dreva Gazzda Fina
Overiť dostupnosť »
Značka: Gazzda
1 440 EUR

Popis produktu

Premýšľate, ako večery pri sledovaní filmov ešte vylepšiť? Zážitok z domáceho kina bude bezpochyby pôsobivejší, ak nájdete ideálne miesto pre vašu televíziu alebo monitor.

Problém môžete vyriešiť s TV stolíkom z pravého dubového dreva od značky Gazzda. Spomínané dubové drevo patrí k najkvalitnejším nábytkárskym materiálom a jeho mimoriadna odolnosť zaručí životnosť výrobkov po niekoľko ďalších generácií.

Dizajnér Mustafa Cohadzic vdýchol tomuto kúsku čistý a nadčasový vzhľad, ktorý ide ruka v ruke s praktickým využitím. V zadnej časti sa nachádza elegantne riešený otvor na vývod káblov, a to priamo v zásuvke. Môžete tak svoje herné konzoly alebo set-top boxy bezpečne uschovať. Nenápadné zásuvky fungujú na pohodlnom princípe „push to open“. Stačí na dosku zásuvky ľahko zatlačiť a voilà – je otvorené.

Aby dubové drevo vydržalo čo najdlhšie ako nové, potrebuje vhodnú starostlivosť. Ideálnym pomocníkom je sada pre starostlivosť o dubový nábytok Gazzda. Potom nič nebráni tomu, aby nábytok s gráciou vydržal i neúprosné pôsobenie zubu času.