Čierny nástenný samodržiaci dvojitý dávkovač na mydlo Compactor Clevek Double Dispenser

Funkčné doplnky, ktoré nepodliehajú zubu času a dajú sa zladiť s akýmkoľvek interiérovým štýlom? To je sen každého, komu nie je vzhľad jeho... viac informácií »
Čierny nástenný samodržiaci dvojitý dávkovač na mydlo Compactor Clevek Double Dispenser
Značka: Compactor
78,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Funkčné doplnky, ktoré nepodliehajú zubu času a dajú sa zladiť s akýmkoľvek interiérovým štýlom? To je sen každého, komu nie je vzhľad jeho...

Funkčné doplnky, ktoré nepodliehajú zubu času a dajú sa zladiť s akýmkoľvek interiérovým štýlom? To je sen každého, komu nie je vzhľad jeho domova ľahostajný. Obzvlášť potom pri zariaďovaní kúpeľne či kuchyne. S háčikom značky Compactor máte vyhraté. Vyhnete sa s ním pracnému vŕtaniu, je možné ho totiž jednoducho prilepiť na stenu pomocou samolepiacej zadnej strany. Veľa podarený produkt Čierny nástenný samodržiaci dvojitý zoženiete ľahko na našom webe v obľúbenej rubrike dávkovače! Nájdite si parádne výrobky z tejto obľúbenej rubriky za rozumné peniaze!

Tento exkluzívny výrobok Čierny nástenný samodržiaci dvojitý dávkovač na mydlo Compactor od výrobcu so zárukou kvality Compactor ľahko môžete získať v súčasnosti za výborné peniaze. Ceny od 78,90 EUR.