Čierny keramický šálka Mij BB, výška 5,3 cm

Elegantná kolekcia čierneho riadu zaručene vyvolá obdiv. Jednoduchosť ide ruka v ruke s kvalitou a funkčnosťou a každý naservírovaný pokrm bude... viac informácií »
Čierny keramický šálka Mij BB
Značka: MIJ
7,49 EUR
Overiť dostupnosť »
Elegantná kolekcia čierneho riadu zaručene vyvolá obdiv. Jednoduchosť ide ruka v ruke s kvalitou a funkčnosťou a každý naservírovaný pokrm bude...

Elegantná kolekcia čierneho riadu zaručene vyvolá obdiv. Jednoduchosť ide ruka v ruke s kvalitou a funkčnosťou a každý naservírovaný pokrm bude ešte neodolateľnejší.

MIJ (Made in Japan) je riad, ktorý len tak nikde neuvidíte. Dováža sa priamo z Japonska, je vyrobený z odolnej prírodnej keramiky a vďaka ručnej výrobe je každý kus originál. Neodmysliteľným bonusom je fakt, že neobsahuje kovy ani škodlivé farbivá. Farby zostávajú stále rovnako sýte a nehrozí ani ich odlupovanie.Veľmi žiadaný produkt Čierny keramický šálka Mij BB, výška 5,3 cm máte možnosť zaobstarať bez problémov tu na webe v obľúbenej rubrike riad. Mrknite na unikátne kúsky zo spomínanej sekcie z pohodlia domova. Vedúci výrobca MIJ svojim zákazníkom dodáva skvelé produkty za skutočne nízke ceny! Nové kúsky každý deň!

Tento unikátny produkt Čierny keramický šálka Mij BB, výška od spoločnosti so zárukou kvality MIJ jednoducho môžete nájsť aktuálne stále výhodne! V súčasnosti v predaji od 7,49 EUR.