moderne-doplnky.sk

Čierne závesné svietidlo na 6 žiaroviek CustomForm Popo

Veľmi žiadaný tovar Čierne závesné svietidlo na 6 od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou CustomForm jednoducho získate na našich stránkach teraz práve za parádnu cenu! V súčasnosti za cenu 370 EUR.
EAN: 5904959902123
Čierne závesné svietidlo na 6 žiaroviek CustomForm Popo
Overiť dostupnosť »
Značka: CustomForm
370 EUR 529 EUR Zľava -30%

Popis produktu

Rozsvieťte si štýlovo ♥

Nebojte sa extravagancie. Toto originálne svetlo od značky CustomForm má šmrc, eleganciu i nápad. Ako by aj nie! Návrhári si na tomto kúsku dali naozaj záležať. U vás doma tak bude zo stropu svietiť jedinečná dizajnová lahôdka.

O značke CustomForm:

Správne si vybrať je tiež umenie. Týmto heslom sa riadi dizajnová poľská značka CustomForm. Za cieľ si kladie vniesť do každého domova kvalitné a jedinečné kúsky, ktoré sú do detailu navrhnuté dizajnérmi a poctivo spracované poľskými remeselníkmi, ktorí sú majstrami vo svojom odbore.

Až 90% výroby pochádza z Poľska a k vám domov sa tak dostane produkt, ktorý prešiel rukami nejedného šikovného remeselníka. A rozhodne je z čoho si vybrať. Stolári značky CustomForm čarujú z dreva rozmanité stolíky a stoličky, ktorým dodávajú ich pohodlné sedadlá a operadlá majstri čalúnnici. Svetlá zasa vyrábajú zruční zvárači a elektrikári a váš strop alebo stôl osvieti dizajnová lampa, ktorú si ľahko obľúbite pre jej jedinečnosť.

V CustomForm vedia, že v pekne zariadenom domove sa lepšie žije, pracuje aj odpočíva. Zariaďte si svoje doma krásnym nábytkom a svietidlami tejto perfekcionistickej značky, ktorá dáva vyniknúť kráse a pôsobivosti poľského dizajnu.