Čierna jedálenská stolička z imitácié kože DAN-FORM Denmark Sway

Sway je kolekcia moderných stoličiek od dánskeho štúdia DAN-FORM. Eleganciu zaručuje čalúnený tvarovaný sedák, ktorý poskytuje pohodlie pri... viac informácií »
Čierna jedálenská stolička z imitácié kože DAN-FORM Denmark Sway
Sway je kolekcia moderných stoličiek od dánskeho štúdia DAN-FORM. Eleganciu zaručuje čalúnený tvarovaný sedák, ktorý poskytuje pohodlie pri...

Sway je kolekcia moderných stoličiek od dánskeho štúdia DAN-FORM. Eleganciu zaručuje čalúnený tvarovaný sedák, ktorý poskytuje pohodlie pri sedení.

Sedadlo má z vnútornej strany ozdobné prešívanie a okolo rámu operadla je ohraničené čiernym drôteným rámom, ktorý poskytuje krásne tieňové efekty a kontrastuje s čalúnením.

Pozrite si video tejto stoličky v inom farebnom prevedení:

Tento akčný a v zľave produkt ide nakúpiť bez problémov tu na našom webe zaradený v sekcii jedálenské stoličky. Teraz môžete nájsť podobné produkty z našej sekcie z pohodlia domova. Nebojte, máme toho viac, máme v ponuke však tiež ďalšie kúsky od dodávateľa ​​​​​DAN-FORM Denmark. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento kvalitný a lacný produkt Čierna jedálenská stolička z imitácié kože DAN-FORM Denmark od známej spoločnosti ​​​​​DAN-FORM Denmark máte možnosť nakúpiť v aktuálnej ponuke v akcii. Ponuky od 399 EUR.