Biele dizajnové venušine guľôčky Whoop.de.doo Light, 41 g

Veľa podarený kus Biele dizajnové venušine guľôčky od výrobcu so zárukou kvality Whoop.de.doo pohodlne získate práve dnes za priaznivú cenu! Teraz za akčnú cenu 90 EUR.
Biele dizajnové venušine guľôčky Whoop.de.doo Light
Značka: Whoop.de.doo
90 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

„Chcela som vytvoriť ideálny dizajn, ktorý ukáže, že i erotická pomôcka môže pôsobiť ľahko, elegantne a nežne. Mojim cieľom bolo tiež nájsť hranicu medzi erotikou a medicínou a priviesť tak na svet vysoko kvalitný produkt.“ To sú slová českej dizajnérky Anny Marešovej, ktorá za svoje venušine guľôčky už získala niekoľko cien.

Whoop.de.doo sú tak určené nie len na sexuálnu rozkoš, ale i pomáhajú posilniť svaly panvového dna a vaginálneho svalstva. Venušine guľôčky tiež pôsobia ako prevencia proti inkontinencii. Celý proces návrhu a výroby Anna konzultovala s gynekológmi, sexuológmi a urológmi. Venušine guľôčky Whoop.de.doo sú vyrobené z lekárskeho silikónu, ktorý je vodotesný, antistatický, hygienický a zdravotne nezávadný. Súčasťou balenia je i ochranný látkový obal z materiálu Swiss Cotton. Celkovo guľôčky Whoop.de.doo vážia len 65 gramov a všetko od dizajnu až po samotnú výrobu prebieha v Českej republike.