Antikoro cestovný termohrnček s uchom XD Design Clik, 225 ml

Clik je elegantný termohrnček, vďaka ktorému si môžete užiť kávu alebo čaj i na cestách. Hrnček má špeciálne upravené otváranie na kľuku, kde... viac informácií »
Antikoro cestovný termohrnček s uchom XD Design Clik
Značka: XD Design
17,49 EUR
Overiť dostupnosť »
Clik je elegantný termohrnček, vďaka ktorému si môžete užiť kávu alebo čaj i na cestách. Hrnček má špeciálne upravené otváranie na kľuku, kde...

Clik je elegantný termohrnček, vďaka ktorému si môžete užiť kávu alebo čaj i na cestách. Hrnček má špeciálne upravené otváranie na kľuku, kde sa vám otvorí celé veko hrnčeka. Vďaka tomu sa tak môžete napiť z akejkoľvek strany. Hrnček má objem 225 ml a dvojité steny z nerezovej ocele zaručujú termoizolačné vlastnosti.
Unikátny a obľúbený produkt je k dispozícii bez problémov na našich stránkach v populárnej rubrike termohrnčeky. Pozrite sa na zľavnené výrobky v spomínanej kategórii v zľave.

Tento kvalitný a lacný výrobok Antikoro cestovný termohrnček s uchom XD Design od skvelého a známeho výrobcu XD Design máte možnosť zaobstarať v aktuálnej ponuke v bezva akcii! Práve teraz len za 17,49 EUR.