Žltý linajkový blok Leitz A4, 80 strán

Napíšte si všetky svoje nápady alebo poznámky na jedno miesto, ktoré môžete mať stále poruke. Linkovaný blok od značky Leitz s krúžkovou väzbou... viac informácií »
Žltý linajkový blok Leitz A4
Značka: Leitz
12 EUR
Overiť dostupnosť »
Napíšte si všetky svoje nápady alebo poznámky na jedno miesto, ktoré môžete mať stále poruke. Linkovaný blok od značky Leitz s krúžkovou väzbou...

Napíšte si všetky svoje nápady alebo poznámky na jedno miesto, ktoré môžete mať stále poruke. Linkovaný blok od značky Leitz s krúžkovou väzbou poteší predovšetkým tých z vás, ktorí radšej píšu ručne a nechcú byť viazaní počítačovou klávesnicou. Tento fešák má k dispozícii 80 linkovaných listov a je chránený pevnými doskami. Vyberateľné pravítko poslúži aj ako záložka, vnútorné vrecko na uloženie voľných papierov, poznámok a ďalších materiálov. Najpredávanejší produkt Žltý linajkový blok Leitz máte možnosť dostať ešte tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike zápisníky. Preskúmajte obľúbené produkty z našej kategórie za priaznivú cenu. Nebojte sa, máme toho viac, pozrite sa tiež na viac skvelých produktov značky Leitz. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Známy dodávateľ Leitz svojim zákazníkom ponúka prvotriedne výrobky. za prekvapivo výhodnú cenu!

Obľúbený tovar Žltý linajkový blok Leitz A4, 80 od populárnej značky Leitz jednoducho nájdete v našej aktuálnej ponuke za úžasnú cenu. V akcii za 12 EUR.