Žltý gramofón Crosley Cruiser Plus

Štýlový gramofón Cruiser Plus zaujme svojím vintage dizajnom a poteší nejedného znalca hudby. Je uložený v subtílnej drevenej konštrukcii a... viac informácií »
Žltý gramofón Crosley Cruiser Plus
Značka: Crosley
102 EUR
Overiť dostupnosť »
Štýlový gramofón Cruiser Plus zaujme svojím vintage dizajnom a poteší nejedného znalca hudby. Je uložený v subtílnej drevenej konštrukcii a...

Štýlový gramofón Cruiser Plus zaujme svojím vintage dizajnom a poteší nejedného znalca hudby. Je uložený v subtílnej drevenej konštrukcii a potiahnutý kvalitnou koženkou. Prehráva 7″, 10″ a 12″ platne s rýchlosťou 33, 45 a 78 otáčok za minútu.

Má vstup Aux In, výstup RCA Out, Bluetooth, stereo reproduktory s výkonom 2x 3 W, diamantovú ihlu, remeňový pohon inšpirovaný analógovou érou a tiež 3,5 mm jack na pripojenie slúchadiel alebo prepojenie s externým reproduktorom. Pomocou funkcie Pitch Control pomáha doladiť presnú rýchlosť prehrávaného vinylu. Teraz sa už stačí len pohodlne usadiť a štýlovo si vychutnať tóny obľúbených skladieb. Kvalitný a obľúbený tovar Žltý gramofón Crosley Cruiser máte možnosť kúpiť bez ťažkostí tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii móda a voľný čas. Vyhľadajte si podobné výrobky z tejto známej sekcie za internetové ceny! Vehlasný výrobca Crosley môže ponúknuť kvalitné výrobky ! Ponuka platí do vypredania zásob.

Tento akčný výrobok Žltý gramofón Crosley Cruiser od výrobcu so zárukou kvality Crosley pohodlne nakúpite tady teraz v akcii. Produkt kúpite teraz u nás za 102 EUR.
Ďalšie produkty od výrobcu Crosley